יום חמישי, 11 בפברואר 2016

סוף סוף מספרה שהיא ספא לשיער שלנו!

פיליפ מרטינס היא חברת קוסמטיקה אורגנית שהוקמה ב 1984 באיטליה. מוצרי החברה עשויים מחומרים על בסיס אורגני, ללא אמוניה, ניקל, עופרת ומתכות. המוצרים VEGAN FRIENDLY  ולא נוסו על בעלי חיים. המוצרים על בסיס חמאת שיאה וקרטין. 
בסיס החומרים הטבעי של מוצרי 'פיליפ מרטינס', בריא מאוד לשיער. אך אחת הייחודיות של 'פיליפ מרטינס' היא שהמוצרים טובים גם לעור הקרקפת! ישנו 3 קוים של מוצרים: טיפוח, טיפול וצבע. ליין למספרות וכן ליין מוצרים לשימוש ביתי. 

כעת הוקמה בצפון תל אביב מספרת הדגל של פילים מרטינס. המקיימת גם טיפולי שיקום לשיער ממוצרי החברה. (ישנם עוד מספרות מורשות ברחבי הארץ שלמדו את המוצרים ומשתמשות במוצרי החברה).  

מספרת הדגל עורכת אבחוני שיער וקרקפת מקיימת טיפולים משקמים ומעשירי שיער וקרקפת. שיקום לשיער לאחר טיפולים כימיים, טיפול צבע אורגני לשיער, טיפול בפסוריאזיס, קרקפת יבשה, סבוריאה, טיפול בנשירה, קרקפת שומנית, שיער דק, טיפול אנטי אייג'ינג וטיפול שמן חוחובה. 

על התספורות והטיפולים במספרת הדגל ממונה הספר מאור גנטאי. ספר בעל ניסיון בהולנד וצרפת. עברתי במספרת הדגל של 'פיליפ מרטינס'  - טיפול אנטי אייג'ינג  שכלל:
דיאגנוזה - אבחון שיער וקרקפת - בחירת סוג טיפול 

מריחת תערובת על בסיס שמני זית, אלוורה, חוחובה 100 % עם פרוטאין טהור ולחויות מהקרקפת עד קצוות 20 דקות 

בתוך מכשיר המאבחן סוג שיער וטיפול קרקפת. 

עמדת חפיפה עם מסכת הזנה (התאמת שמפו ומסיכה) המותאמים לשיער ולקרקפת. 

המסיכה מנקה ומקנה הזנה לשיער והקרקפת,  מאזנת קרקפת מגרדת, מורידה קשקשים,  המסיכה טובה לאחר החלקות ותוספי שיער, מכיוון שהיא ממריצה כלי דם ועוזרת במניעת נשירה.

שילוב מכשיר אדים על שיער על מנת לפתוח את נקבוביות הקרקפת ולהכינה להזנה וניקוי. 


סיום הטיפול עם מוצר 'סי סולט' לקרקפת שומניות וקשקשים. ללא שמן, וללא סיליקון,  מונע התייבשות שיער והקרקפת.
מי שרוצה אפשר גם לסיים עם בפן של מאור, עם ספרי קרטין על בסיס מים וחמאת שיאה להזנה, מגן מיובש  מעניק, המקנה ברק ומגן על השיער וסרום. 

השירות - בין המשובחים שקיבלתי במספרות, המספרה (מוצרים והשירות) ברמה גבוהה ומענגת. סוף סוף יש מספרה שהיא גם מכון ספא לשיער ! 

מציינת לשבח גם את הפן המהמם שעשו לי בסיום הטיפול.

ממליצה!

לפיליפ מרטינס שתי מסעדות בית ושלל מספרות מורשות, לרשימת המספרות  לחץ כאן

פיליפ מרטינס בפייסבוק

פיליס מרטינס

משה סנה 21
תל אביב
035339484אז מה מיטש? קבב רומני

בשוק הכרמל הקולינרי שלנו, נפתח לפני שבוע מקום אחד, כל טהרת הקבב הרומני בלבד. למה? כי אין מקום שמתמחה בקבב רומני והוא נגיש לצעירים ועם וו...