יום ראשון, 1 ביולי 2018

ZE SUSHI זה בדיוק מה שהייתי צריכה!

חיפשתי ארוחה טובה וקלילה להעביר את ערב יום חמישי. כבר מזמן בא לי למצוא מנות טובות במקומות קלאסיים. ZE SUSHI  זו רשת קטנה של אוכל אסייתי עם תפריט סושי עשיר. הסניפים בבזל התל אביבי ובשרונה מרקט. החלטנו על שרונה שיהיה לנו יותר קל להגיע ולהחנות. לא באמת ציפינו למשהו מסעיר אבל כל כך טעינו.
ZE SUSHI סניף שרונה הוא אי באמצע השוק, תמיד מלא, תמיד סואן ולא באמת חשבתי שנמצא מנות מעולות במקום כזה. כמה טעינו? בענק! 
דנה שאיתי חמדה שני רולי סושי, האחד טונה אדומה עם טמאגו, מלפפון, בצל ירוק במעטפת אבוקדו. היה לה נהדר והשני ZE SUSHI עם שרימפס מאודה, אבוקדו, בצל ירוק, סלמון וטוביקו. היא לא הפסיקה להחמיא כמה היה לה טוב, ממש סושי ברמה גבוהה בדוכן ענק בשרונה מרקט - יש דבר כזה! 
לרענון הקנה הזמנו גם מרק מיסו. אתם יודעים... שיהיה בריא הרבה ציפיות. מרק מעולה מעולה, עשוי טוב ובאמת קלסיקה טובה. 
מנה ראשונה שלי היתה באן בקר, אוי אני אוהבת בן וגם פה ZE SUSHI שיחקו אותה עם באן נהדר עם בשר נימוך בבשיבול ארוך, בצלצלי שלוט, חסה, קארי יפני, שומשום ובצל ירוק. ענן נהדר של טעם טוב. אני הייתי חייבת חריף לעורר את עצמי למנה הבאה.
לא התחשק לי בשר או משהו כבד אבל כן רציתי לטעום מנה חמה, מבית היוצר של ZE SUSHI. כשאני הבנתי שיש מנת אטריות אחת עם אטריות המוכנות במקום לא יכולתי לוותר על לטעום אותה. האטריות הביתיות מוקפצות עם מיקס פטריות, מיקס בצלים (אדום, ירוק ולבן) עם קריספי בצל וכוסברה. בול שמה שרציתי, אטריות רכות ובשרניות, פטריות כיפיות, כוסברה מרעננת. לא יכולתי לבקש מנה טובה יותר. פשוט מושלם. שתיתי את המנה הזו, לא אכלתי, פשוט בחרתי טוב. שכחתי שאני נמצאת בשרונה, האוכל היה כל כך טוב. שלא משנה איפה הייתי, פשוט נהיניתי מכל ביס, מהמרק עד האטריות.
זה מושלם, זה מקצועי, זה פשוט טוב, ZE SUSHI! 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ניצוצות - משחק הקבלה הראשון בעולם

משחק חדש מעולם הקבלה? עכשיו אפשר ללמוד קבלה ולחוות אותה בדרך מגוונת. משחק חדש - ניצוצות שמו. המשלב מספר משחקים בקופסא אחד. רביעיות, סדרו...