יום חמישי, 19 בנובמבר 2015

ביקרתי בוולדוף אסטוריה ירושלים וב Saphira סלון היופי שבו!


להתארח בבית מלון זה תמיד עושה טוב, אבל תארו לכם להכנס לבית מלון כשבפתח שומר מקבל את פניכם חבוש במגבעת ומברככם לשלום. בכניסה מאיר עליכם שנדליר עם 13,000 חלקי קריסטלים, על השולחנות סידורי פרחים טריים, והכל כל כך מושלם ומושקע עד הפרטים הקטנים. זה לא אגדה ולא באירופה. מדובר על מלון וולדוף אסטוריה בירושלים. רשת וולדוף אסטוריה הינה רשת מלונות היוקרה של רשת הילטון העולמית. 


מלון וולדורף אסטוריה בירושלים, יושב במבנה הקיים בימי הבריטים בארץ. המבנה הינו אחד הבניינים המשומרים החשובים בארץ (מבין הותיקים ביותר).במלון וולדוף אסטוריה ירושלים נערך שיפוץ בעלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר.              המלון הינו מלון יוקרה זכה במקום 7 מבין כל מלונות היוקרה בעולם. ובמלון היוקרה הטוב במזרח התיכון לשנת 2015. למלון 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, מחירי השהות מ 500$ ללילה בחדר עד 5000$ ללילה לסוויטה הנשיאותית. החדרים ברמה סופר גבוהה ומפנקת. גם החדר הפשוט ביותר. כל חדר מאובזר במערכת חכמה הכולל איי פד לשימוש האורחים מכל נקודה במלון (FREE WI FI) כולל טלויזיה במראות חדרי השירותים בחדרים. 


החדרים מושקעים ללא רבב. עד רמת הדיוק האחרונה והמפנקת. הכל על פי הקרטריונים של וולדוף אסטוריה. זה כולל סדיני 500 סיבי כותנה מצרית בחדרים. שלל אמצעי תאורה בחדרים - עד כדי תאורת יום. בקרת מיזוג וירסטילית מבודדת לכל חדר. מיטות קינג סייז ותכשירי רחצה יוקרתיים. הסוויטות רחבות ידיים עד כ 200 מטר לסוויטה המאובזרת גם בסאונה פרטית. 

המלון המפואר חנך השבוע את סלון היופי של המלון Saphira

סלון יופי Saphira משרת את אורחי המלון וגם את הבאים מן החוץ. הסלון כולל בתוכו טיפולי פדיקור מניקור, עיצוב שיער פרי יוצרו של אמן השיער מוריס דדון שלמד ועבד בפריז ובלוס אנג'לס ועלה ארצה לפני מספר שנים. מוריס חבר לספירה ואביעד גרינברג שפתחו את מותג מוצרי השיער Saphira מים המלח ומשווקים בעולם. הספא שייחודי עם מוצרי Saphira! ליין המוצרים כולל בתוכו: קרם משקם לשיער, שמפו, מרכך, ספריי לשיער ושמן לשיער.


המוצרים של Saphira נמכרים ב 16 מדינות ברחבי העולם ובסניפי וולדוף אסטוריה.


נראה לי שבחורף הזה אפרגן לי לילה אחד מרווח ומפנק במיוחד לוולדוף אסטוריה ארגיש מלכה ליום אחד ואתפנק ב Saphira. כי יש רגעים ששוים את הכל!

*******
וולדוף אסטוריה ירושלים
Saphira
02-5423333
אז מה מיטש? קבב רומני

בשוק הכרמל הקולינרי שלנו, נפתח לפני שבוע מקום אחד, כל טהרת הקבב הרומני בלבד. למה? כי אין מקום שמתמחה בקבב רומני והוא נגיש לצעירים ועם וו...