יום שבת, 2 בדצמבר 2017

Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv הבופה של


לפני כשנה הוקם בית המלון Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏ ‏ברחוב לילינבלום התל אביבי. המלון הוא חלבי כשר וכעת פתוח לקהל הרחב לבופה בוקר ולעסקיות צהריים. 

 השבוע התארחתי ב Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏ ‏ לבופה ארוחת בוקר המוגש גם בימי שישי. הבופה היה עשיר מאכלים: פריטטות, קיש בטטה מצויין, רטטוי - מעולה. אני אישית מוותרת על מנות תפוחי האדמה האלה, אבל אבל Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏ ‏המנה היתה כל כך משובחת שלא יכולתי לפסוח עליה. 
לצד הסלטים ישנם מבחר סוגי גבינות: גאודה, מנצ'גו, קממבר, ברי, רוקפור וצ'דר. כיף להיות בבופה עם גבינות עשירות. 

היפה בבופה של Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏ ‏, בנוסף לשלל הגבינות, המנות החמות, לכל שולחן מגיע גם מנת ביצים לבקשתך, התוספות למנות הביצים גם מגוונות: גבינת גאודה, פטריות, עשבי תיבול ועגבניות. אך גולת הכותרת של בופה הבוקר של Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏, היא שהפעם לא מגבילים אותנו בשתייה. השתייה החמה היא ללא תחתית, כמו גם מיץ התפוזים הסחוט הטרי והקאווה. 
גם את העוגות אופים במקום ב Lily & Bloom Boutique Hotel Tel Aviv‎‏ ‏ האוירה מאוד נעימה, הקפה התפוזים והקאווה זורמים כמים ולנו רק נותר להינות מתל אביב שבעות ומעושרות.

*שימו לב, המלון יארח שפים לארוחות ערב חלביות ומפתיעות - שווה לעקוב ולהזמין מקום מראש. 

אגסי ארה"ב על המדף וגם בתפריט שלכם

תאכלו אגס ביום ותגיד לרופא שלום! יובל בר נר יבואן האגסים מארה"ב נידב לנו מתכונים עם אגסים.  טאבולה עם אגסי בוסק, אגוזים ועשבים (4 מנו...