יום שני, 16 במאי 2016

את קולקציית התכשיטים החדשה של Swarovski כבר ראיתם? Swarovski היצרן האוסטרי של אבני הבדולח המפורסמים. הפציעה השנה עם קולקציית תכשיטים מיוחדת.
אחרי ההצלחה המסחררת של הצמידים של  Swarovski, החברה הרחיבה את כל קולקציית הצמידים עם ליין עשיר ומרענן, צבעוני וממכר. אני לא יכולתי להיפרד מסטנד הצמידים המהמם.Swarovski השנה לא רק הרחיבו את קולקציית הצמידים וחידשו את קולקציית התכשיטים. Swarovski הקימה את חברת הבת  cadenzza לתכשיטים מיוחדים. עקב הביקוש הרב למוצרי החברה, השנה פנו מ cadenzza למעצבי העל הנודעים במטרה ליצירה משותפת של קולקציית תכשיטים. KENZO, אוסקר דה לה רנטה, roberto cavalli, וז'אן פולה גוטייה. עיצבו קולקציות ייחודיות ל Swarovski, ממכרות ומסטוריות. 
את הקולקציה מייבא לארץ קבוצת SHUKHA מנצרת האחראית ליבואם הבלעדי של קולקציית התכשיטים בארץ. את מוצרי SHUKHA ניתן למצוא בחנויות ברחבי הארץ. SHUKHA מתמחה גם בייבוא כלי נוי נרות מיוחדים ארצה. כמו כלי קריסטל, פסלי קריסטל, כלי בית ונרות ריחניים מבית יאנקיז קנדל. 
להשיג בחנות SHUKHA  נצרת
או פשוט הפעילו WAZE ל Shukha Luxury Home Products
ל SHUKHA בפייסבוק
https://www.facebook.com/shukha.home.products/?fref=ts
לאתר ולחנות האינטרנטית לחץ כאן: http://www.shukha.biz/
אז מה מיטש? קבב רומני

בשוק הכרמל הקולינרי שלנו, נפתח לפני שבוע מקום אחד, כל טהרת הקבב הרומני בלבד. למה? כי אין מקום שמתמחה בקבב רומני והוא נגיש לצעירים ועם וו...