יום ראשון, 26 במרץ 2017

חדש על המדף מרץ 2017


ראשון המוצרים החדשים על המדף, היא סדרת התיבוליות של 'דורות'. אומנם המוצרים זמן לא רב על המדף ושמם כבר הולך לפניהם. האמת, הם נהדרות וארוזות במחשבה רבה. תיבוליות הבצל הקצוץ מסודרות במארזים בנוניים ונוחים לשימוש. תיבוליות עשבי התיבול נארזות במגשונים קטנים יותר. כל חומרי הגלם ארוזים עם המון מחשבה. להשיג תיבוליות בצל קצוץ, בזיליקום, פטרוזיליה, ג'ינג'ר וכוסברה וכמובן - שום.
חלווה אחווה יוצאת בממרחים לחג הפסח. כעת ניתן להשיג עם טחינת-שוקולד וטחינת-סילאן. המצה השנה תהייה גם מתוקה, גם יותר משביעה וגם עם ערכים תזונתיים טבים יותר בזכות הטחינה. מחשבה נפלאה.

יצרנית הקטניות 'מיה' משווקת מחדש את הקטניות שלהם לכבוד חג הפסח (לאוכל קטניות כמובן). כעת ניתן להשיג את המוצרים שרשתות השיווק השונות. אהבנו מאוד את הקינואות וזרעי הצ'יה.

סנדלפור גם מחדשת מלאים לכבוד פסח עם מעדנים חדשים בגודל של 500 גרם על המדף. המוצרים כבר כשרים לפסח. נותר רק להתאפק משילוב מעדן וריבה.

שופרסל יוצאת עם רטבים לסלט ממותגי הבית. להשיג בטעמי: שום, שום לייט, אלף האיים ואלף האיים לייט.

רשת המרכולים 'חצי חינם' משיקה בימים אלה לקראת חג הפסח, מוצרי ניקיון בייצור מיוחד. אל תגידו 'מותג הבית'. תגידו שלום לחומרי הניקוי והטואלטיקה של PERFECT שיוזילו לכם את העלויות ב 15%-20%חברת דרמגלאם משיקה בימים אלה מסכת הידרוג'ל  זהב בטכנולוגיית סופר פרמיום עם סרום חילזונות (ללא פגיעה בחלזונות), המוצר פותח בדרום קוריאה ונושא תוי תקן בינלאומיים. המסיכה מגיעה בצורת 2 חלקי דפי ג'ל, רק לשים על הפנים ולהירגע ל 20-30 דקות. מכיל: זהב, סרום חלזונות, אנדוזין והידרו ג'ל. לפרטים נוספים לחץ כאן: https://www.dermaglam.com/The Rothschild Hotel Bistro עם הפתעות בארוחת הבוקר

בימי שישי של שמש חורפית כל מה שבא לי זה לשבת על השדרה בתל אביב, לשתות קפה ולאכול ארוחת בוקר, תוך כדי השקפה על הנוף. מזל שמלון ביסטרו...