יום רביעי, 20 ביוני 2018

פיליפ מרטינס - המספרה ומוצרי השיער שעושים לי טוב באופן קבוע

בשנים האחרונות אני מעדיפה מוצרים אורגניים, לא רק למאכל, אלה גם קוסמטיקה ומוצרי שיער. כשכל החברות ממלאות את העור שלנו ואת השיער בכימיקליים, המוצרים האורגניים גם טובים יותר וגם בריאים יותר. כבר כתבתי רבות על מוצרים אורגניים לשיער ולעור ואף התראיינתי לטלויזיה בנושא.
לאחרונה נמנעתי מצביעת השיער, מסתבר שלצבעי השיער חומרים כימיקליים חזקים ויש פתרון ופתרון הכי טוב, הוא גם הכי קרוב, הכי אורגני והכי מקצועי. מספרת פיליפ מרטינס. 
כבר שנים אני מכירה את פיליפ מרטינס. פיליפ מרטינס היא חברת קוסמטיקה אורגנית שהוקמה ב 1984 באיטליה. 

מוצרי החברה עשויים מחומרים על בסיס אורגני, ללא אמוניה, ניקל, עופרת ומתכות. המוצרים VEGAN FRIENDLY  ולא נוסו על בעלי חיים. המוצרים על בסיס חמאת שיאה וקרטין. ממוצרי הזנה, טיפוח עד ליין צבעי שיער.


בסיס החומרים הטבעי של מוצרי 'פיליפ מרטינס', בריא מאוד לשיער. אך אחת הייחודיות של 'פיליפ מרטינס' היא שהמוצרים טובים גם לעור הקרקפת! ישנו 3 קוים של מוצרים: טיפוח, טיפול וצבע. ליין למספרות וכן ליין מוצרים לשימוש ביתי. עברתי במספרת הדגל של 'פיליפ מרטינס'  - טיפול אנטי אייג'ינג  שכלל:


דיאגנוזה - אבחון שיער וקרקפת - בחירת סוג טיפול. 
מריחת תערובת על בסיס שמני זית, אלוורה, חוחובה 100 % עם פרוטאין טהור ולחויות מהקרקפת עד קצוות 20 דקות 
בתוך מכשיר המאבחן סוג שיער וטיפול קרקפת. 
עמדת חפיפה עם מסכת הזנה (התאמת שמפו ומסיכה) המותאמים לשיער ולקרקפת. 
המסיכה מנקה ומקנה הזנה לשיער והקרקפת,  מאזנת קרקפת מגרדת, מורידה קשקשים,  המסיכה טובה לאחר החלקות ותוספי שיער, מכיוון שהיא ממריצה כלי דם ועוזרת במניעת נשירה.
שילוב מכשיר אדים מיוחד שיש רק למספרת פיליפ מרטינס על שיער על מנת לפתוח את נקבוביות הקרקפת ולהכינה להזנה וניקוי. 

סיום הטיפול עם מוצר 'סי סולט' לקרקפת שומניות וקשקשים. ללא שמן, וללא סיליקון,  מונע התייבשות שיער והקרקפת.
מרוצה וטובת לב יצאתי ממספרת הדגל של פיליפ מרטינס עם המלצה למספר ימים ללא בריכה וים, על מנת לשמר את האיכות של הטיפול ואכן המחמאות לא הפסיקו לזרום! תענוג של מספרה, שירות ומוצרי שיער! 
כעת, מספרת הדגל מייבאת מאיטליה את מוצרי חברת מברשות השיער TEK מברשות מעץ מלא, מתושבת המברשת עד פיני העץ. המברשות מחזיקות זמן רב. פיני העץ עוזרים להזרמת הדם בקרקפת ולצמיחת שיער

לפיליפ מרטינס מספרת דגל ושלל מספרות מורשות, לרשימת המספרות  לחץ כאן

לדף מוצרי חברת TEK לחץ כאן:


פיליפ מרטינס בפייסבוק


אינסטגרם: https://www.instagram.com/philipmartins.israel/

פיליפ מרטינס

משה סנה 21,תל אביב


035339484אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ניצוצות - משחק הקבלה הראשון בעולם

משחק חדש מעולם הקבלה? עכשיו אפשר ללמוד קבלה ולחוות אותה בדרך מגוונת. משחק חדש - ניצוצות שמו. המשלב מספר משחקים בקופסא אחד. רביעיות, סדרו...