יום שבת, 12 באוגוסט 2017

חסה קלבסה - משחקים וצילום לילדים

בן שקולניק צלם במקצועו למד עיצוב מוצר בעבר, עסק בעיצוב תפאורות ומשך הזמן פתח עסק לצילום גני ילדים.

לבן אכפת מהסביבה ומאיכות הסביבה ולפני שלוש שנים פתח מיזם של מוצרים ירוקים והפך למותג 'חסה קלבסה' לצילום גני ילדים, תמונות מחזור, ייצור משחקי זכרון, מדי גובה, אלבומים דיגיטליים, ספרי מחזור מודפסים בלווי תכנים מיוחדים, יצירות, מתכונים או תכנים נוספים על פי דרישת הגן, ועוד. (ניתן לקבל את המוצרים על נייר כרומו רגיל עם למינציה או נייר על בסיס קליפות תפוז). 
משראה שקולניק שמוצרי 'חסה קלבסה' בעלי ביקוש ויש ערך נוסף לשם תפיסת העולם עליה הוא חי, פיתח את ליין המוצרים הבא שלו "עציצונים מתקפלים" מוצר לילדים ולמבוגרים היכול להגיע אפילו עם שק אדמה וזרעים. ניתן לרכוש עציצונים ביחידות או לכמויות לחברות וארגונים. ניתן למתג את שם הארגון את המוצר. 


כמו גם ליין תיק אומן - תיקייה לאכסון יצירות הילדים עם פאה שקופה ומתלה אינטגרלי המאפשר לתלות את התיקייה ולהשוויץ ביצירה האחרונה (עיצוב אלעד מעוז ובן שקולניק). תיק האומן מגיעה עם שבלונת צורות וסרגל. 
לבן גם פרויקט סגור שמחזור - קמפיין המסביר על מעגל המחזור, גם באמצעות משחקי זכרון ומשחקי לוטו. המשחקים עשויים 100% חומר ממוחזר עם איורים מקוריים. באתר גם משחק אינטרנטי על קיימות ואיכות הסביבה.

חסה קלבסה
052-6727222