יום ראשון, 13 באוגוסט 2017

מותג השיער Mon Platin Professional עם צבע השיער החדש

חברת Mon Platin Professional  המייצרת מוצרי שיער וצבעי שיער תוצרת ישראל. משיקה  את הפיתוח האחרון בצבעי היער - אנטי ברייק הייר קולור – צבע המתמחה בחיזוק השיער עם מערכת ניאוזומית מתקדמת המחזקת את הקשרים הדיסולפדים הקיימים בסיב השיער בתהליך הצבע.  
הצבע מעבה ומחזק את סיב השיער ובמקביל  מעדן את מרקם השיער וממלא ברק!
יתרונות ייחודים של צבעי אנטי ברייק 
עתיר פיגמנט, השיער בריא יותר, הגנה מלאה לאורך הצביעה, ללא PPD, מבטיח כיסוי לבן  של 100% גם בשיער לבן קשה ועבה 
בעל ניחוח טבעי – משרה אווירה וריח נעים במהלך השימוש ומקל מאוד על השהייה במספרה. לי אישית לא קל להיות במספרה כל כך הרבה שעות והריח הקל של צבע השיער הקליל לי את השהות. 
הצבע מכיל חומצות אמינו בעלות השפעה אנטי בקטריאלית וחומצות אמינו בעלות אפקט אנטי אייגינג'.   


במעבדות החברה ריכזו כ פי 4  יותר פיגמנט בכול צבע זאת לאחר שבחרו בפיגמנט הטהור ביותר והמוקטן ביותר.  שיטת סידור הפיגמנטים בדיוק מולקולרי עם הקרם המוליך יוצרת תוצאה תלת ממדית המבטיחה כיסוי שיער שיבה מקסימלית (בדרגה של 100%) יציבות הגוון  לאורך זמן ותוצאה אופטימלית למראה שיער טבעי יותר ומלא ברק.  

לקולקציה 61 גווני צבע ומתוכם 9 צבעי יסוד המאפשרת להעניק לך כל צבע שרק תבחרי.  
9 בסיסים  ו 52 גוונים בעלי ברק בוהק ייחודי המעושרים בטכנולוגית הטריו קומפלקס ומחדשים את הגוון  הצבע הטבעי הקר של השיער התוצאה צבע עשיר ומלא ברק  עם אפקט הזוהר התלת ממדי.

 מחירי הצבע נעים בין 120- 350 ₪ ( תלוי באורך השיער) 
צביעת השיער במספרות מורשות Mon Platin Professional ברחבי הארץ 

אגסי ארה"ב על המדף וגם בתפריט שלכם

תאכלו אגס ביום ותגיד לרופא שלום! יובל בר נר יבואן האגסים מארה"ב נידב לנו מתכונים עם אגסים.  טאבולה עם אגסי בוסק, אגוזים ועשבים (4 מנו...